چگونه در کلاس مجازی شرکت کنیم ؟

فرامهارت برای برگزاری رویدادهای مجازی آنلاین خود از نرم افزار قدرتمند ادوبی کانکت ( Adobe Connect ) بهره برداری میکند که به جرات می توان گفت کامل ترین و قوی ترین نرم افزار مدیریت جلسات آنلاین است.

فرامهارت، adobe connect

فراگیران و ارائه دهندگان رویدادهای آنلاین، می توانند با سیستم عامل های مختلف وارد محیط رویداد مجازی آنلاین شوند. اپلیکیشن کلاس مجازی ادوبی کانکت (Adobe Connect) برای سیستم عامل های Windows ، Android ، IOS ارائه شده است و همچنین با مرورگرهای وب نیز میتوان در رویدادها شرکت کرد اما به جهت سادگی نصب و استفاده، پیشنهاد ما استفاده از اپلیکیشن ارائه شده توسط شرکت Adobe می باشد.

شما می توانید برای دانلود و نصب برنامه کلاس مجازی ادوبی کانکت (Adobe Connect) متناسب با سیستم عامل خود، از لینکهای زیر استفاده نمایید.

پس از نصب برنامه باید لینک ورود به کلاس را وارد کنید. این لینک برای هر رویداد بصورت خاص ایجاد شده و در اختیار ثبت نام کنندگان در آن رویداد قرار می گیرد.

پس از وارد کردن آدرس کلاس، اطلاعات حساب کاربری شما در فرامهارت که شامل نام کاربری و کلمه عبور اختصاصی شماست درخواست می شود. این اطلاعات نیز پس از ثبت نام در رویداد در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین در صورتیکه رویداد رایگان باشد، امکان حضور بصورت میهمان وجود خواهد داشت. در این صورت با انتخاب گزینه Guest و درج نام خانوادگی خود (ترجیحا بصورت لاتین) میتوانید وارد رویداد شوید.

بعد از ورود به کلاس باید صدا و تصویر مناسبی از محیط کلاس دریافت کنید.

در صورت بروز هر گونه مشکلی میتوانید با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.