معرفی کانال :


ارائه دهنده خدمات زیرساخت آموزش مجازی آنلاین

فرامهارت در دی ماه سال ۹۳ و با هدف تسهیل آموزش و یادگیری و توسعه علم و دانش و حمایت از عدالت آموزشی متولد شد و در اردیبهشت ماه سال ۹۴ اولین رویداد آموزشی خود را به صورت کاملا مجازی برگزار نمود.

پس از مدت حدود ۱۰ ماه تلاش و برگزاری چندین رویداد کاملا مجازی که با حمایت مهندس محمدجواد مهرآبادی و راهنمایی های ویژه جناب آقای بهمن صادقی و همکارای دوستان و اساتید بزرگواری همچون سیدامیر هاشمی و اساتید و اعضای هئیت علمی دانشگاه قم، به این نتیجه رسیدیم که رویکرد خود را تغییر داده و به ارائه زیرساخت آموزش مجازی زنده به اساتید و متخصصینی که علاقه مند به آموزش و توسعه علم و دانش هستند بپردازیم. با این تفکر به دنبال تغییر و توسعه بسترهای موجود در فرامهارت روی آوردیم تا امکانات لازم را فراهم آوریم.

مشکلات و مسائل فنی و غیر فنی مختلف و بعضا ناملایماتی که در این مسیر ایجاد گردید باعث ایجاد یک وقفه حدود ۱۸ماهه در اجرای ایده جدید و توسعه کار گردید ولی این مشکلات نتوانست بر عزم راسخ و پشتکار موجود فائق آید و بالاخره در اوائل سال ۹۵ فرامهارت با روحی تازه و با انرژی مضاعف کار خود را از سر گرفت.

در این رویکرد، فرامهارت به کلیه افراد حقیقی و حقوقی که توانایی لازم برای آموزش مهارت یا تخصصی را به دیگران دارند و آماده ارائه آن هستند، زیرساخت لازم را ارائه می دهد تا با آموزش داشته های خود به دیگران در توسعه علم سهیم باشند. در راستای اجرای سیاستهای حمایت از عدالت آموزشی که در راس اهداف و سیاستهای فرامهارت قرار دارد، زیرساخت های لازم را به افرادی که رویداد علمی – آموزشی خود را به صورت رایگان برگزار نمایند،به صورت رایگان ارائه می دهد.

همچنین کلیه افراد حقیقی و حقوقی که اقدام به برگزاری رویدادهای علمی – آموزشی غیررایگان نمایند نیز، می توانند بدون هیچ سرمایه گذاری اولیه و محدودیت نفر-ساعت شرکت کننده در رویداد، صرفا با پرداخت درصدی از پرداختی نهایی کاربر، زیرساخت لازم را در اختیار اختیار گرفته و به برگزاری رویداد خود بپردازند.

امکانات موجود در فرامهارت این امکان را برای برگزار کنندگان فراهم می آورد که رویداد خود را به صورت کاملا مجازی برگزار نمایند و یا رویداد حضوری خود را به صورت مجازی نیز پوشش داده و به پخش زنده آن بپردازند و با این کار، ضمن کاهش هزینه های اجرا و حضور افراد در آن رویداد، امکان حضور افرادی که به دلایل مختلف امکان حضور فیزیکی در رویدادها را ندارند فراهم آورند.

فرامهارت هر روز در حال تحول و آماده سازی و افزودن امکانات جدید به زیرساختهای خود می باشد و در این راه از هر گونه پیشنهاد و انتقاد سازنده کاربران و اساتید محترم به گرمی استقبال می نماید.