برای ورود به جلسه آنلاین یا کلاس مجازی ادوبی کانکت از طریق اپلکیشن موبایل، ابتدا باید این اپلیکیشن را روی گوشی تلفن همراه یا تبلت اندرویدی خود نصب نموده و سپس در دو مرحله اطلاعات لازم را وارد کرده و به کلاس مجازی یا جلسه آنلاین وارد شوید.

برای نصب اپلیکیشن از سایتهای معتبر، می توانید از لینک های زیر استفاده نمایید.

دانلود از کافه بازار

دانلود از گوگل پلی

نرم افزار کلاس مجازی ادوبی کانکت برای اپل

دانلود از اپ استور

پس از نصب اپلیکیشن، آنرا اجرا کنید.

صفحه ای شبیه به این تصویر مشاهده می کنید که معرفی برنامه بوده و پس از چند ثانیه به صفحه بعدی هدایت می شوید.

در این صفحه، توضیحاتی در خصوص شرایط و قوانین استفاده از نرم افزار برای شما نمایش داده می شود که با زدن تنها کلید داخل این صفحه، به مرحله بعدی هدایت می شوید.

مرحله اول

در این مرحله شما باید آدرس اتاق جلسه یا کلاس آنلاین خود را در قسمت 1 وارد نمایید. این آدرس چیزی شبیه به آدرس نمایش داده شده در تصویر است و برای هر جلسه یا کلاس متفاوت است و توسط برگزار کننده جلسه یا آموزشگاه در اختیار شما قرار داده می شود.

پس از درج آدرس در قسمت 1، در صورتیکه آدرس وارد شده صحیح و موجود باشد، با زدن کلید Next به مرحله بعدی هدایت می شوید در غیر اینصورت، پیام خطای مربوطه نمایش داده می شود.

مرحله دوم

در صورتیکه آدرس شما درست باشد و جلسه آنلاین یا کلاس مجازی مورد نظر، در جریان برگزاری باشد، شما برای شناسایی به این صفحه هدایت می شوید.

اگر ورود به کلاس آنلاین یا اتاق جلسه مجازی صرفا با نام کاربری و رمز عبور مجاز باشد، برای ورود به نام کاربری و رمز عبور نیاز دارید که این اطلاعات توسط برگزار کننده جلسه یا آموزشگاه در اختیار شما قرار داده شده است.

پس ابتدا قسمت 1 را در وضعیت Member قرار داده و سپس نام کاربری خود را در قسمت 2 و رمز عبور خود را در قسمت 3 وارد نمایید و کلید Enter را بفشارید.

توجه : گزینه Secure Login را فعال نکنید.

اگر ورود به صورت مهمان فعال باشد، در قسمت 1 گزینه Guest را انتخاب کرده و در قسمت 2 نام خود را وارد نمایید و سپس کلید Enter را بفشارید.

در صورتیکه اطلاعات این مرحله را نیز به درستی وارد کرده باشید، وارد کلاس آنلاین یا اتاق جلسه خواهید شد و تصویری شبیه به تصویر زیر مشاهده خواهید نمود.

فهرست