معرفی فرامهارت

فرامهارت کیست؟

فرامهارت  یک پلتفرم ارائه زیرساخت آموزش مجازی آنلاین زنده برای برگزاری رویدادهای علمی-آموزشی به صورت کاملا مجازی و پوشش رویدادهای حضوری به صورت پخش زنده است که در سال 93 متولد و از سال 94 فعالیت تخصصی خود را در برگزاری رویدادهای آموزشی آنلاین آغاز کرده است.
همانطور که میدانید، برگزاری جلسات به شکل حضوری مستلزم هزینه های قابل توجهی برای هر دوطرف برگزار کننده و شرکت کننده می باشد. هزینه هایی مستقیم از قبیل تامین محل برگزاری، امکانات و تجهیزات مورد نیاز، مدرسین یا سخنرانان رویداد، نیروهای فعال در برگزاری رویداد، ایاب ذهاب و حمل و نقل، هزینه های پذیرایی و … و هزینه های غیرمستقیم همچون هزینه زمان، هزینه تامین امنیت و سلامت، هزینه های انرژی ، هزینه های آلودگی هوا و … .
فرامهارت امکان کاهش این هزینه ها را تا حد بسیار زیادی برای برگزار کننده و شرکت کننده رویداد فراهم می کند و برخی از آنها از قبیل هزینه های تامین محل برگزاری، هزینه های مالی و زمانی تردد افراد شرکت کننده، هزینه های حمل و نقل، پذیرایی و … را حذف کرده، باعث راحتی و حذف ریسکهای سلامتی و امنیت شرکت کنندگان در رویدادها نیز می شود.

تاییدیه ها و گواهی ها

logo-samandehi

رویداد چیست ؟

در فرامهارت هر برنامه ای که دو یا چند نفر در آن گرد هم می آیند یک رویداد است.

رویداد می تواند یک کلاس خصوصی دو نفره بین یک معلم و شاگرد باشد، یا یک کلاس درس چند ده نفره در مدرسه یا دانشگاه، یک سمینار و گردهمایی چندصد نفره، یک مراسم افتتاحیه یا اختتامیه، نشست خبری و یا یک جلسه آموزشی ضمن خدمت برای کارکنان یک شرکت یا جلسه کاری نیروهای یک سازمان یا شرکت که در نقاط مختلف کشور و یا خارج از آن مستقر هستند.

رویداد می تواند کاملا مجازی باشد و صرفا از طریق اینترنت برگزار شود یا به صورت حضوری برگزار شود و با استفاده از زیرساخت های فرامهارت به صورت همزمان از طریق اینترنت پخش زنده گردیده و باعث افزایش شرکت کنندگان رویداد شود.

رویداد می تواند به صورت کاملا رایگان باشد ویا شرکت کنندگان برای حضوردر آن ملزم به پرداخت هزینه باشند. همچنین می تواند به صورت عمومی، نیمه خصوصی و یا کاملا خصوصی برگزار شود و کاربران صرفا با نام کاربری و کلمه عبور مشخص اجازه ورود به آن را داشته باشند.  

فعالیت در راستای نشر دانش و توسعه عدالت آموزشی

فرامهارت خود را حامی عدالت آموزشی میداند و در این راستا و در اجرای مسئولیت اجتماعی خود و برای توسعه عدالت آموزشی و نشر دانش، برگزار کنندگان رویدادهای علمی-آموزشی که رویداد خود را برای کاربران آنلاین به صورت رایگان برگزار می نمایند، می توانند برای استفاده از تخفیفات ویژه و یا رایگان کردن خدمات فرامهارت با ما تماس بگیرند. این خدمات هم شامل برگزاری رویدادهای علمی-آموزشی کاملا مجازی بوده و هم پوشش زنده رویدادهای علمی-آموزشی و سمینارها و کلاسهای حضوری را در بر میگیرد.

در فرامهارت می توانید

با کمترین سرمایه و هزینه اولیه ای، آموزشگاه و رسانه آنلاین خود را راه اندازی کنید

راه اندازی آموزشگاه مجازی اختصاصی و برگزاری کلاس آموزشی آنلاین

مدیران آموزشگاه ها یا مدرس دانشگاه، دبیران یا معلمان که محدودی های زمانی و مکانی مانع از توسعه فعالیتهای آنهاست، می توانند با استفاده از خدمات فرامهارت، به توسعه فعالیت های خود بپردازند و با کمترین نگرانی بابت سرمایه و ریسک اولیه و یا پیچیدگی های فنی راه اندازی و نگهداری سرویس، واحد آموزش مجازی اختصاصی خود را راه اندازی کرده و کلاس خود را به صورت غیرحضوری برگزار نمایند.

برگزاری سمینار آنلاین (وبینار) و پخش زنده سمینار حضوری

اساتید، متخصصان و هنرمندانی که قصد ارائه دانش و تجربیات خود به دیگران را دارند یا افراد حقیقی و حقوقی که قصد توسعه سمینار و گردهمایی علمی-تخصصی حضوری خود را به صورت مجازی دارند، می توانند با استفاده از زیرساخت های آماده شده در فرامهارت همه ابزارهای لازم برای برگزاری یک وبینار با نام و برند خودشان را در اختیار داشته باشند.

برگزاری جلسات کاری آنلاین

مدیران سازمانها و شرکتها می توانند با استفاده از خدمات فرامهارت جلسات کاری و آموزشی خود را در محیطی امن، تعاملی و چند منظوره با امکان اشتراک گذاری اسلاید و انواع فایل برگزار نمایند و ضمن کاهش هزینه های جلسات و صرفه جویی در زمان و برخورداری از امکان مستند سازی مذاکرات انجام شده، گستره جغرافیایی تعاملات کاری خود را توسعه دهند.

امکاناتی که فرامهارت در اختیار شما می گذارد

ارتباط زنده

امکان ارسال و دریافت صدا، تصویر و پیام متنی به صورت آنی و زنده

اشتراک فایل

امکان اشتراک و نمایش انواع فایل با فرمتهای SWF, FLV, MP4, PPT, JPG, PDF و …

اشتراک دسکتاپ

امکان اشتراک گذاری دسکتاپ کامپیوتر برای سایرین

وایت برد مجازی

امکان نوشتن بر روی تخته‌سفید مجازی با قلم‌نوری و تبلت با قابلیت مرور آن و ذخیره بصورت عکس

ضبط ویدئویی جلسه

امکان ضبط ویدئویی جلسه و مشاهده آنلاین آن پس از برگزاری

دانلود ویدئو

امکان دانلود ویدئوی جلسات با فرمت MP4 و با کیفیت بالا

برگزاری نظرسنجی

امکان برگزاری نظرسنجی و رای‌گیری و نمایش نتایج بصورت نمودار

کنترل حاضران در جلسه

امکان کنترل حاضران در جلسه با قفل کردن جلسه و جلوگیری از ورود دیگران

تغییر چیدمان جلسه

امکان تغییر چیدمان امکانات جلسه و استفاده از ابزارهای متنوع در آن

گزارش حاضران

امکان مشاهده لیست حاضران در جلسه و گزارش گیری دقیق از آنها پس از جلسه

پیام عمومی و خصوصی

امکان برقراری ارتباط و چت با حاضران در جلسه به صورت عمومی و خصوصی

ارتباط خصوصی برگزار کنندگان

امکان ارتباط و تبادل پیام خصوصی بین برگزار کنندگان در حین جلسه

فهرست