معرفی فرامهارت

فرامهارت  چیست ؟

فرامهارت  یک پلتفرم برای ارائه زیرساخت آموزش مجازی آنلاین زنده برای برگزاری رویدادهای علمی-آموزشی به صورت کاملا مجازی و پوشش رویدادهای حضوری به صورت پخش زنده است.
همانطور که میدانید، برگزاری جلسات به شکل حضوری مستلزم هزینه های قابل توجهی برای هر دوطرف برگزار کننده و شرکت کننده می باشد. هزینه هایی مستقیم از قبیل تامین محل برگزاری، امکانات و تجهیزات مورد نیاز، مدرسین یا سخنرانان رویداد، نیروهای فعال در برگزاری رویداد، ایاب ذهاب و حمل و نقل، هزینه های پذیرایی و … و هزینه های غیرمستقیم همچون هزینه زمان، هزینه تامین امنیت و سلامت، هزینه های انرژی ، هزینه های آلودگی هوا و … .
فرامهارت امکان کاهش این هزینه ها را تا حد بسیار زیادی برای برگزار کننده و شرکت کننده رویداد فراهم می کند و برخی از آنها از قبیل هزینه های تامین محل برگزاری، هزینه های مالی و زمانی تردد افراد شرکت کننده، هزینه های حمل و نقل، پذیرایی و … را حذف کرده، باعث راحتی و حذف ریسکهای سلامتی و امنیت شرکت کنندگان در رویدادها نیز می شود.

رویداد چیست ؟

در فرامهارت هر برنامه ای که دو یا چند نفر در آن گرد هم می آیند یک رویداد است.

رویداد می تواند یک کلاس خصوصی دو نفره بین یک معلم و شاگرد باشد، یا یک کلاس درس، یک سمینار و گردهمایی، یک مراسم افتتاحیه یا اختتامیه، مراسم تجلیل و یا تودیع و معارفه یا نشست خبری و یا یک جلسه آموزشی ضمن خدمت برای کارکنان یک شرکت یا جلسه کاری نیروهای یک سازمان که در نقاط مختلف کشور و یا خارج از آن مستقر هستند.

رویداد می تواند کاملا مجازی باشد و صرفا از طریق اینترنت برگزار شود یا به صورت حضوری برگزار شود و با استفاده از زیرساخت های فرامهارت به صورت همزمان از طریق اینترنت پخش زنده گردیده و باعث افزایش شرکت کنندگان در رویداد شود.

رویداد می تواند به صورت کاملا رایگان باشد ویا شرکت کنندگان برای حضوردر آن ملزم به پرداخت هزینه باشند. همچنین می تواند به صورت عمومی، نیمه خصوصی و یا کاملا خصوصی برگزار شود و کاربران صرفا با نام کاربری و کلمه عبور مشخص اجازه ورود به آن را داشته باشند.  

فعالیت در راستای نشر دانش و توسعه عدالت آموزشی

فرامهارت خود را حامی عدالت آموزشی میداند و در این راستا و در اجرای مسئولیت اجتماعی خود و برای توسعه عدالت آموزشی و نشر دانش، خدمات فرامهارت برای برگزاری رویدادهای علمی-آموزشی که به صورت رایگان برگزار شود، کاملا رایگان است. این خدمات هم شامل برگزاری رویدادهای علمی-آموزشی کاملا مجازی بوده و هم پوشش زنده رویدادهای علمی-آموزشی و سمینارها و کلاسهای حضوری را در بر میگیرد.

در فرامهارت می توانید

بدون هیچ سرمایه و هزینه اولیه ای، آموزشگاه و رسانه آنلاین خود را راه اندازی کنید

برگزاری سمینار آنلاین (وبینار)

اگر تخصص و مهارتی دارید و می توانید آنرا به دیگران ارائه دهید، فرامهارت همه ابزارهای لازم برای برگزاری یک وبینار با نام و برند خودتان را در اختیار شما می گذارد و می توانید ضمن نشر دانش، درآمد کسب کنید. 

پخش زنده سمینار حضوری

در صورتیکه قصد برگزاری یک سمینار و گردهمایی علمی-تخصصی حضوری را دارید و قصد توسعه شرکت کنندگان را دارید در حالیکه مخاطبان شما در گستره ای از موقعیت های جغرافیایی پراکنده هستند و بخشی از آنها امکان حضور در رویداد را ندارند، فرامهارت امکان پوشش آنلاین رویداد شما را به صورت زنده فراهم می کند.

برگزاری کلاس آموزشی آنلاین

اگر مدرس دانشگاه، دبیر یا معلم هستید و نیاز به برگزاری کلاس آموزشی دارید ولی محدودیت های زمانی و مکانی دارید، می توانید کلاس خود را به صورت غیرحضوری و از طریق فرامهارت برگزار کنید و از امکانات کلاس مجازی در فرامهارت استفاده کنید.

برگزاری جلسات کاری آنلاین

 در صورتیکه در مجموعه ای فعالیت میکنید که شامل تعداد زیادی از شعبات و همکاران ویا مشتریان می گردد و گستره وسیع جغرافیایی را دربر میگیرد و نیاز به ارتباطات کاری یا آموزشی بین آنها وجود دارد، فرامهارت امکان ارائه زیرساختهای لازم برای برگزاری مجازی این جلسات را در اختیار شما قرار می دهد.

پخش آنلاین کلاس و کارگاه آموزشی

در صورتیکه در حال برگزاری یک یا چند کلاس درس یا کارگاه آموزشی هستید و شرکت کنندگان شما مشکل حضور فیزیکی در آن را دارند، فرامهارت امکان پوشش آنلاین آنرا برای شما فراهم می کند.

راه اندازی آموزشگاه مجازی اختصاصی

اگر مالک یا مدیر یک آموزشگاه هستید و قصد توسعه فعالیت های خود را دارید، فرامهارت این امکان را فراهم می کند که بدون هیچ سرمایه گذاری و ریسک اولیه، واحد آموزش مجازی خود را راه اندازی کرده و حوزه فعالیت و فراگیران خود را توسعه دهید.

امکاناتی که فرامهارت در اختیار شما می گذارد

معروفیت و چهره سازی

 فرامهارت با ارائه امکانات کامل و اطلاع رسانی رویداد شما، موقعیتی عالی برای چهره سازی و ایجاد معروفیت برای برگزار کنندگان رویداد فراهم می آورد. با برگزاری رویدادهای رایگان و غیررایگان، ضمن نشر دانش و توسعه علم، برند خود را ایجاد و معرفی نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

کسب درآمد

 فرامهارت این امکان را به شما می دهد که با برگزاری رویدادهای آموزشی غیررایگان به درآمد برسید. ضبط رویداد شما و انتشار مجدد ویدئوی آن نیز امکان درآمد مجدد و پایداری برای شما ایجاد می کند.

کلاس مجازی حرفه ای

فرامهارت با بهره برداری از نرم افزار حرفه ای Adobe Connect که از برترین نرم افزارهای برگزاری کلاس و جلسات مجازی آنلاین است بالاترین سطح امکانات مورد نیازتان را فراهم میکند. امکانات حرفه ای این نرم افزار باعث شده است که اکثر قریب به اتفاق دانشگاههای مجازی کشور از این برنامه برای راه اندازی واحدهای آموزش مجازی خود استفاده نمایند.

تبلیغات مضاعف رایگان

فرامهارت با اطلاع رسانی موازی گسترده برای رویداد شما، آنرا در سطح دنیای مجازی معرفی کرده و با تبلیغات مضاعف به رونق و جذب بیشتر شرکت کننده در آن کمک می کند. این اطلاع رسانی ها شامل اطلاع رسانی از طریق وبسایت، ایمیل، شبکه های اجتماعی و … بوده و طیف وسیعی از افراد مختلف از اقشار و گروه های مختلف علمی و آموزشی در داخل و خارج از کشور را در بر میگیرد.

پشتیبانی فنی

تیم فرامهارت در تمام مراحل برگزاری در کنار شماست و کلیه آموزشهای لازم برای برگزاری هرچه بهتر رویداد را به شما ارائه میکند.

کاهش ریسک و هزینه

در  فرامهارت این امکان به شما داده می شود که با برگزاری مجازی رویدادها ضمن حذف بسیاری ریسکها و خطرات، هزینه های برگزاری رویداد خود را نیز به میزان قابل ملاحظه ای کاهش دهید.

توسعه حوزه فعالیت

با استفاده از خدمات فرامهارت محدودیت های جغرافیایی را حذف کرده و حوزه فعالیت خود را به تمام دنیا توسعه دهید. 

توسعه مشتریان

با فرامهارت مشتریان خود را توسعه داده و با تمام دنیا در تعامل باشید.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

فهرست